Hannah Montana Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum o Hannah Montani...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 What I think `bout it

Ići dole 
AutorPoruka
Little Miss Perfect
NAJ CHLAN NA 4UMU
NAJ CHLAN NA 4UMU
Little Miss Perfect


Ženski Broj poruka : 163
Godina : 28
Vase ime? : xxx
Bankowno stanje : 1000$
Datum upisa : 19.01.2009

What I think `bout it Empty
PočaljiNaslov: What I think `bout it   What I think `bout it EmptySre Avg 26, 2009 9:53 am

Njen stile se mijenja iz godine u godinu iz dana u dan,a ja cu napisati sta mislim o nekim njenim stajlinzima i da li su to bili top or flop
1.What I think `bout it Hannah+Montana+Paris+Premiere+UyIYlx-GGAxl
Definitivno flop.Znam da je to bila francuska premijera i da je zeljela da izgleda classy,sophisticated,ali odrekla se sopstvenog image-a i obukla ovu haljinu koja je preozbiljna chak i za njenu mamu Tish.Da ne spominjem to da joj skracuje vrat.Takodje,duzina haljine je skroz cudna.Kako god,ovo nije Miley kakwu poznajemo.
2.What I think `bout it Miley-cyrus
Love the boots.Izgleda kao Miley,mislim ozb.opusteno,a o5 primjereno za nastup kakaw je owaj bio.Go,Miley.TOP
3.What I think `bout it Miley-Cryus-Hannah_l
Koliko god da wolim Hannah,owo je FLOP.Tunika kao da ce da eksplodira od sljokica, a jos i owe uzasne helanke sa sjajem i chizmice koje su iz potpuno neke druge price.Znam da je to Hannahin stil,ali shto je mnogo,mnogo je.
4.What I think `bout it Miley-cyrus-sexy-pink-bra
TOP...Love the vest,the shoes...Ali ne swidja mi se shto joj se widi brus!
Nazad na vrh Ići dole
https://hannah-fans4ever.serbianforum.info
Little Miss Perfect
NAJ CHLAN NA 4UMU
NAJ CHLAN NA 4UMU
Little Miss Perfect


Ženski Broj poruka : 163
Godina : 28
Vase ime? : xxx
Bankowno stanje : 1000$
Datum upisa : 19.01.2009

What I think `bout it Empty
PočaljiNaslov: Re: What I think `bout it   What I think `bout it EmptyNed Nov 15, 2009 7:20 am

5.What I think `bout it 2008+Macy+Thanksgiving+Day+Parade+-F2PXvLtgeil
Ovo je jedna od njenih najboljih kombinacija.Odlicna je za zimu.Beretka i kaputic su ekstra moderni,cizmice takodje,a bez sala ova kombinacija ne bi bila ni upola ovoliko dobra.Top
6.What I think `bout it 42nd+Annual+CMA+Awards+Arrivals+CxJlIEF-6KVl
Floooooop.Mrzim ovu haljinu.Toliko je seljacka da to nije normalno.Takodje,nakit nema nikakve veze sa ostatkom kombinacije.Stvarno mi nije jasno ko je nagovorio Miley da ovo obuce.
7.What I think `bout it 153070_0
Top.Volim ovaj stil koji je furala 2007.Presladak je i definitivno je isao uz njene tadasnje godine (14).
8.What I think `bout it Miley-cyrus_dot_com-40annualcmaawards-2006nov6-presenting015
Haljina mi se sama po sebi ne svidja,a cinjenica da je Miley imala 13 godina kada je nosila..uh,definitivno flop.
Nazad na vrh Ići dole
https://hannah-fans4ever.serbianforum.info
 
What I think `bout it
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hannah Montana Fans :: Miley :: Style-
Skoči na: