Hannah Montana Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum o Hannah Montani...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mileyin intervju u Jay Leno Showu

Ići dole 
AutorPoruka
Little Miss Perfect
NAJ CHLAN NA 4UMU
NAJ CHLAN NA 4UMU
Little Miss Perfect


Ženski Broj poruka : 163
Godina : 28
Vase ime? : xxx
Bankowno stanje : 1000$
Datum upisa : 19.01.2009

Mileyin intervju u Jay Leno Showu Empty
PočaljiNaslov: Mileyin intervju u Jay Leno Showu   Mileyin intervju u Jay Leno Showu EmptyNed Sep 20, 2009 5:33 am

Mileyin intervju u Jay Leno Showu Miley91509(1)
Miley Cyrus se pojavila na "The Jay Leno Show-u". Izdvojila je vrijeme tokom spremanja njenog koncerta u Takomi u drzavi Washington da bi se pojavila na Jayevom showu i odgovorila na 10 pitanja. Pitanja su bila raznovsna i kretala su se od vremena kada mora da dodje kuci iz provoda do toga sta misli o grimasama Kanye Westa na VMA nagradama. Njen intervju nije trajao dugo, ali su Mileyini fanovi uzivali.

Pitanje 1:Ko je bio tvoj idol dok si odrastala
Odgovor-Dolly Parton

Pitanje 2-Sta je najcudnija stvar na koju si stavila kecap?
Odgovor-Pica

Pitanje 3-Koju hranu ne jedes?
Odgovor-Ne jedem nista zeleno.

Pitanje 4-Iako si velika zvijezda,imas samo 16 godina. Da li imas odredjeno vrijeme kada moras da dojes kuci,a ako imas u koliko sati je to?
Odgovor-Sve zavisi od toga da li je moja mama dobro raspolozena. Otprilike u ponoc, ali ako je moja mama nasmijana ili ako ja nabacim stvarno dobar osmjeh,ponekad mogu da ostanem malo duze.

Pitanje 5-Imas li nadimak?
Odgovor-Da,skoro sam dobila nadimak pauciji novac.

Pitanje 6-Ko je tvoj omiljeni Jonas? Kevin, Joe, ili Nick?
Odgovor-Uh,moram da kazem da je to Frankie,onaj najmladji.

Pitanje 6-Kako bi se ti izborila sa dolaskom Kanye Westa na pozornicu?
Odgovor-Morala bih da mu kazem da je nepristojan,neuctiv, i trazila bih da mi dozvoli da zavris govor. Drago mi je sto je ona(Taylor Swift)to uradila.

Pitanje 8-Koji je tvoj omiljeni odjevni predmet i da li si ga ikada nosila vise dana zaredom?
Odgovor-Koja omiljena kosulja je kosulja na kojoj su naslikani Beatles-i i ona mi se bas svidja, ali najvise nosim moje crne cizme,skoro svaki dan.

Pitanje 9-Da nisi u svijetu show business-a, cime bi voljela da se bavis?
Odgovor-Vjerovatno bih se bavila organizacijom vjencanja, to sam ranije odlucila.

Pitanje 10-Koliko pjesmi Billy Raya Cyrusa mozes da navedes u 15 sekundi?
Odgovor-Pa... "Achy Breaky", "Some Gave All", "Thrillbilly", "Could a Been Me".
Nazad na vrh Ići dole
https://hannah-fans4ever.serbianforum.info
 
Mileyin intervju u Jay Leno Showu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hannah Montana Fans :: Miley :: Novosti-
Skoči na: