Hannah Montana Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum o Hannah Montani...
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 "Nikad nisam cula neku pjesmu od Jay-Z-ia"

Ići dole 
AutorPoruka
Little Miss Perfect
NAJ CHLAN NA 4UMU
NAJ CHLAN NA 4UMU
Little Miss Perfect


Ženski Broj poruka : 163
Godina : 28
Vase ime? : xxx
Bankowno stanje : 1000$
Datum upisa : 19.01.2009

"Nikad nisam cula neku pjesmu od Jay-Z-ia" Empty
PočaljiNaslov: "Nikad nisam cula neku pjesmu od Jay-Z-ia"   "Nikad nisam cula neku pjesmu od Jay-Z-ia" EmptySub Nov 07, 2009 12:33 pm

"Nikad nisam cula neku pjesmu od Jay-Z-ia" 3966758380_d32791756d


Iako u svojoj hit pjesmi "Party in the U.S.A" pjeva o tome kako "klima glavom dok slusa pjesmu Jay-Zia",izgleda da ga nije slusala.
Miley je rekla kako "nikad nije cula nijednu pjesmu od Jay-Z-ia" i da "ona nije napisala pjesmu,te da ne zna koja je od Jay-Zievih pjesama inspirisala autora"
"Nikad nisam cula neku od njegovih pjesama",16-godisnja Miley je rekla prije svog koncerta u Noci Vjestica,na kome je bila obucena kao Pokahontas."Ne slusam pop muziku"

Pa kako je onda Jay-Z dospio u njenu pjesmu koja je do skoro bila broj 1 na top listama?

"Ne znam.Nisam napisala pjesmu.Nemam cak ni ideju," rekla je o pjesmi, koju su napisali Dr. Luke, Claude Kelly i Jessica Cornish. "Iskreno,izabrala sam pjesmu jer mi je trebalo nesto sto bi islo uz moju kolekciju odjece. Nisam je napisala i uopste nisam ocekivala da bude popularna. To je bilo nesto sto sam htjela da uradim,trebale su mi neke pjesme i to je bas super ispalo na kraju."

Iako je rekla da "Party in the U.S.A." nije u njenom stilu,zahvalna je na ovom uspjehu.

"Bas mi je drago sto je ovako dobro proslo.Bas drago," rekla je. "Bog me je definitivno stavio u divnu poziciju sa divnim ljudima."

Sta vi mislite o ovome?
Iskreno...cijenim to sto je bila iskrena,ali ovo opet postaje SKANDAL...
Nazad na vrh Ići dole
https://hannah-fans4ever.serbianforum.info
 
"Nikad nisam cula neku pjesmu od Jay-Z-ia"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "Nemam vremena za slomljeno srce"
» Nove slike iz filma "Last Song"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hannah Montana Fans :: Miley :: Novosti-
Skoči na: